© 2016 Saveplug.com      
Güncellenme Tarihi : 21-08-2016

Adres :    
Telefon :  
Faks :       
E-Posta :
Skype :    
Mobile : 
BURSA  - TÜRKİYE
info@saveplug.com  / saveplug@hotmail.com
saveplug
GSM + 90 546 283 76 80
Turkish
English
Saveplug  Industries,  Enerji Verimliliği ile ilgili ürünlerin teknolojisini geliştiren,  Uluslararası ve Türkiye'deki iş ortakları ile üretim süreçlerini  oluşturan,  tasarlamış olduğu ürünlerin üretimini ve montajını gerçekleştiren '' İleri Teknoloji '' Sahibir.

Bu bağlamda, özellikle evlerde ve ticari  işyerlerinde, sabit devir ve momentli çalışan / kullanılan asenkron monofaze ve trifaze  motorlarında,  ''Aktif Elektrik Tasarrufu'' konusu üzerine çalışmaktayız.

Enerji verimliliği ile paralel çok yönlü olarak ;'' Her Türlü Sektör İçin'' ürün iyileştirmeleri ve OEM teknolojilerimizi üretim partnerlerine doğrudan proje olarak ta sunmaktayız.

saveplug® tescili ile bu bağlamda ilgili teknolojisi tamamen kendisine ait olup bu konuda dışa bağımlılığı olmadan, enerji tasarrufunda kullanılan aygıtların geliştirilmesini, pazarlanmasını ve ortaklıkların kurulmasını hedeflemektedir.

Amacımız ; Dünyanın her ülkesinde, Yüksek enerji verimliliği teknolojmiz ile Sanayicilerin daha iyi sanayileşmesini ve gelişmesini sağlamak, ekonomik olarak güçlenmelerine destek olmak ve istihdama katkıda bulunmaktır.

Ayrıca enerji verimliliği konusunda yatırım ve istihdam arttırıcı yatırımları yapacak olan yatırımcılara iş imkanları fırsatları sunmaktır.

Hedefimiz ; En kusursuzu, en mükemmeli üretmek ve %5 ila %50 arasında AKTİF ve REAKTİF elektrik enerjisi tasarrufuna uygulamaya göre ulaşmak ve böylece en uygun fiyat özelliği ile 3 ila 12 aylık amortisman sürecini aşmamaktır.
® Energy Saving Motor Controller Industries.